Sağlık Sektörünün Değerli Mensupları,

Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği (SEPD), 25 Eylül 2009 tarihinde “sağlık ekonomisi ve politikası alanında teorik ve pratik kapasitenin gelişimine katkıda bulunmak” amacı ile kurulmuştur. Türkiye’de sağlık ekonomisi ve politikası alanlarında çalışan kişi ve kurumları bir araya getiren, ulusal ve uluslararası kurumlarla işbirliği yapan, sağlık ekonomisi ve politikası alanına yön veren, araştırma, toplantı ve eğitimler yoluyla hem kamu hem de özel sektörde bu alanların gelişimine liderlik eden bir sivil toplum kuruluşu olmak hedefi çerçevesinde, öncelikli olarak bilimsel toplantılar ve yayınlar aracılığı ile faaliyette bulunmaktadır. Bu kapsamda ilk toplantısını 17-18 Şubat 2011 tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği “Sağlık Hizmetlerinde Ödeme Yöntemleri Sempozyumu” ile gerçekleştirmiştir. Derneğimiz, izleyen yıllarda düzenli olarak yapılan sempozyum ve kongre ve sağlık gündemine göre değişen konularla yapılan çalıştaylarla kuruluşundan bu yana benimsediği amacı gerçekleştirme yolunda çok önemli adımlar atmıştır.

Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği olarak 2012’nin son çeyreğinden başlayarak her iki yılda bir “Sempozyum” düzenlenmesi kararlaştırılmış olup bu çerçevede 1 Aralık 2023 tarihinde İstanbul’da “Sağlık Hizmetlerinde Değer Bazlı Geri Ödemenin, Fiyatlandırmanın Yeri ve Uygulanabilirliği” başlıklı sempozyum düzenlenmektedir.
Derneğimizin amaçlarını aynı heyecanla paylaştığından emin olduğumuz siz sayın kamu ve özel sektör mensuplarının sempozyuma katkı ve katılımlarını beklediğimizi belirtmek isterim. Sempozyum hazırlıkları ilerledikçe detayları web sayfamız ve diğer iletişim araçlarından sunacağız.
Saygılarımızla,

Prof. Dr. Zafer ÇALIŞKAN

Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği Başkanı

SEPD-Sempozyum-Kayit-Formu_2023.pdf

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.